Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Čína - lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Čína“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Čína.

Pekingská opera – zábava pro náročné

Pekingská opera – zábava pro náročné

Pekingská opera je nejrozšířenější formou tradičního čínského divadla a také jedna z několika stovek místních oper v Číně. Pro českého diváka je naprosto novým, nevšedním a ojedinělým kulturním zážitkem, který však nemusí být každému po chuti. Udělat obrázek si tedy musí každý sám.

celý článek

 

Velká čínská zeď – jedinečné dílo dynastie Ming

Velká čínská zeď – jedinečné dílo dynastie Ming

Když se řekne Čína, mnoha lidem se jako první vybaví Velká čínská zeď, která patří mezi její nejzajímavější památky. Zeď se stala jakýmsi symbolem Číny, jež se táhne v délce několika tisíc kilometrů zdejší kopcovitou krajinou. Její návštěva je tedy doslova povinností.

celý článek

 

Peking pod taktovkou režimu

Peking pod taktovkou režimu

Peking – po Šanghaji druhé největší město Číny je již po staletí jejím kulturním a správním centrem, kde se tísní přes 14 milionů obyvatel. Právě Peking je jakýmsi centrem komunistického režimu, jehož ideologie se odtud šíří do celé obrovské země.

celý článek

 

Šanghaj - Paříž Východu

Šanghaj - Paříž Východu

Město mrakodrapů, Město zahrad či jednoduše Paříž Východu. Tak mnozí nazývají jedno z největších čínských měst, které svým rozvojem předběhlo mnohé metropole světového obchodu. Snad právě proto byla Šanghaj zvolena jako hostitelské město pro světovou výstavu Expo v roce 2010.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6
 
 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko